top of page

Otrā dzīve Jūsu mantām – videi draudzīgi, ērti un izdevīgi


Otrā dzīve Jūsu mantām – videi draudzīgi, ērti un izdevīgi
Otrā dzīve Jūsu mantām – videi draudzīgi, ērti un izdevīgi

Viens no iemesliem, kas traucē cilvēkiem atrast jaunu saimnieku savām mantām, ir ģeogrāfiskais attālums un laiks, ko nepieciešams ieguldīt, lai lieta sasniegtu jauno īpašnieku. Tāpēc Banknote ir radījusi platformu pardod.banknote.lv, kurā ikviens var pārdod savu mantu attālināti, nosūtot to ar DPD Paku Skapja vai kurjera starpniecību. Nevajadzīgas ierīces un mantas nav jāizmet vai jāļauj tām lieki aizņemt mājās vietu, jo tās vienmēr var kalpot kādam citam.

Iedzīvotāju kopējam dzīves līmenim paaugstinoties, pieaug patēriņš un palielinās dabas resursu izmantošana. Lielākam cilvēku skaitam kļūst pieejamas jaunās tehnoloģijas, un to uzdevums bieži vairs nav tikai pamatvajadzību nodrošināšana vai praktiski apsvērumi. Jauna sadzīves tehnika, telefons vai dators bieži tiek pirkts, lai gan iepriekšējā manta savu mūžu vēl nav nokalpojusi.


Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka pieaugošā patēriņa apmierināšanai jaunu mantu ražošanas un pārstrādes procesā tiek izmantoti ierobežoti dabas resursi. Tāpēc videi draudzīga, ilgtspējīga rīcība nozīmē saudzīgu un pēc iespējas ilgstošāku tehnoloģiju izmantošanu, neveicinot pārmērīgu patēriņu. Visas sabiedrības interesēs ir veicināt preču ierīču ilgstošāku izmantošanu. Šo sociāli atbildīgo un videi draudzīgo sabiedrības interešu īstenošana ir arī Banknotes biznesa modeļa pamatā – ar finansiālu stimulu palīdzību veicināt iedzīvotāju ieinteresētību piešķirt lietām otro dzīvi, veicināt to atkārtotu izmantošanu un apriti.

Комментарии


bottom of page